Receptai iš baravykų

Štai keletas skanių receptų, kuriuose galite naudoti baravykus:

  1. Sviesto kepti baravykai: Šis gana paprastas receptas yra puikus būdas išbandyti baravykus pirmą kartą. Jums reikės šviežių baravykų, sviesto, česnako ir petražolių. Pirmiausia išvalykite ir supjaustykite baravykus, tada įkaitinkite sviestą keptuvėje ir pridėkite supjaustytą česnaką. Po to pridėkite baravykus ir kepti, kol jie tampa minkšti. Pabaigoje pabarstykite petražolėmis ir patiekite.
  1. Baravykų sriuba: Šis sriubos receptas yra puikus būdas panaudoti baravykus ir kitus šviežius daržoves, kurios jums patinka. Jums reikės šviežių baravykų, svogūnų, morkų, bulvių, šviežios petražolės, garstyčių, miltų ir kiaulienos arba vištienos sultinio. Pirmiausia supjaustykite visus daržoves ir kepti svogūnus, kol jie minkšti. Po to pridėkite morkų ir bulvių ir kepti keletą minučių. Tada įpilkite sultinio ir supilkite supjaustytus baravykus. Toliau virkite sriubą, kol daržovės bus minkštos. Pabaigoje pabarstykite petražolėmis ir patiekite.
  2. Baravykų troškinys su mėsa: Šis receptas yra labai sotus ir skanus. Jums reikės šviežių baravykų, jautienos, bulvių, morkų, svogūnų, česnako, pomidorų padažo ir kiaulienos arba vištienos sultinio. Pirmiausia suminkštinkite mėsą ir kepti ją troškintuve, kol ji bus gardi ir minkšta. Tada pridėkite supjaustytus daržoves ir garstyčias, taip pat įpilkite sultinio ir pomidorų padažo. Toliau troškinkite viską, kol daržovės ir mėsa bus minkštos. Pabaigoje patikrinkite druską ir pipirus ir patiekite.

Šie yra tik keli pavyzdžiai, kaip galite panaudoti baravykus skaniuose patiekaluose. Jūs galite eksperimentuoti su skirtingais receptais ir panaudoti šiuos grybus įvairiais būdais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *