Krūmų genėjimas

Krūmų genėjimas yra svarbi jų priežiūros dalis, kuri padeda išlaikyti jų sveikatą ir formą. Štai keletas patarimų, kaip genėti krūmus:

  1. Nuspręskite, kada reikia genėti krūmus. Tai gali būti priklausoma nuo krūmo rūšies ir augimo sezono. Dauguma krūmų geriausiai genėti pavasarį, prieš jų žydėjimo sezoną. Tačiau kai kurių rūšių, pvz., rugiagėlių, genėjimas geriausiai atliekamas žydėjimo sezono pabaigoje arba žiemą.
  2. Naudojant tinkamus įrankius. Geriausia naudoti aštrų žirklę, žirklės, žirklės, žirklės ar žirklės. Prieš pradedant genėti, įsitikinkite, kad įrankiai yra švarūs ir dezinfekuoti.
  3. Pradėkite nuo senų, negyvų, pažeistų ir peraugusių šakų pašalinimo. Šios šakos trukdo geram oro cirkuliavimui, o tai gali pakenkti krūmo sveikatai.
  1. Pašalinkite žemesnes šakas. Jei norite, kad krūmas būtų daugiau medinis ir turėtų tvirtesnę formą, pašalinkite šakas, esančias žemiau pageidaujamo krūmo dydžio.
  2. Genėkite formą. Kai pašalinsite negyvas ir žemesnes šakas, galėsite pradėti genėti krūmą pagal norimą formą. Tai gali apimti tokius dalykus kaip atjungimas, pasukimas ir iškirpimas, kad krūmas atrodytų taip, kaip norite.
  3. Neturėkite baimės reikliai genėti. Dauguma krūmų yra atsparūs genėjimui ir gali būti genėjami gana tvirtai. Tačiau geriausia išlaikyti apytikslę formą ir nepernelygti.

Atminkite, kad krūmų genėjimas yra svarbus darbas, kuris padeda išlaikyti krūmus sveikus ir tvarkingus. Jei nesate tikri, kaip geriausiai genėti savo krūmus, galite kreiptis į vietinį sodininką arba sodininkystės centrą, kad gautumėte daugiau patarimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *