Ridikėlių sodinimas

Ridikėlių sodinimas yra gana paprasta procedūra. Šis daržovių augalas yra ankstyvoji vasaros kultūra ir yra lengvai auginamas tiek atvirame lauke, tiek konteineriuose arba gėlių lovoje.

Štai kaip sodinti ridikėlius:

  1. Pasirinkite tinkamą sodinimo vietą. Ridikėliai geriausiai auga drėgnoje ir gerai drenuotoje dirvoje, taigi pasirinkite vietą, kur saulė šviečia bent pusę dienos ir dirvožemis nėra per sausas ar per drėgnas.
  2. Paruoškite dirvą. Prieš sodinant ridikėlius, dirvą reikia gerai atsipalaiduoti, išrauti žolės ir išlyginti paviršių. Jei dirvoje trūksta maistinių medžiagų, galite pridėti trąšų.
  1. Pasiruoškite ridikėlių sėklas. Ridikėlių sėklų neturėtų būti per daug tankiai sodinamos. Sodinant, sėklos turi būti sumaišytos su smėliu arba šaromis, kad būtų išvengta pernelyg tankios sodinimo.
  2. Sodinkite ridikėlius. Sodinkite sėklas tiesiai į dirvą apie 1 cm gylį ir 2-3 cm atstumu tarp sėklų.
  3. Laistykite ir prižiūrėkite augalus. Laistykite ridikėlius reguliariai, kad dirvožemis nebūtų per sausas. Palaikykite sodo lovą švarią ir pašalinkite žolę, kad ridikėliai galėtų geriau augti.

Ridikėliai yra greitai augančios daržovės ir gali būti pasėtos anksti pavasarį ar vėlyvąją vasarą. Jie gali būti derinami per 3-4 savaites nuo sėjinimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *