Papriku sėjimas

Norėdami pasėti paprikas, turėsite atlikti keletą žingsnių:

  1. Pasirinkite tinkamą sodinimo vietą: Paprikos mėgsta šilumą ir saulę, todėl geriausia jas sodinti atviroje vietoje, kurioje yra daug saulės. Svarbu, kad vietos dirva būtų derlinga ir gerai nutekintų.
  2. Paruoškite dirvą: Paprikos auga geriausiai dirvoje, turinčioje pH nuo 6,0 iki 7,0. Prieš sodinant, jums reikia laistyti dirvą ir sumaišyti su organiniais trąšomis.
  3. Sodinkite sėklas: Sodinimo laikas priklauso nuo klimato sąlygų ir jūsų regiono. Sėklas galite sodinti tiesiogiai į dirvą, kai išnyks paskutinė pavasario šalna, arba galite pradėti sodinti sodinukus maždaug 8 savaites prieš pastarųjų šalnų tikimybę.

Sodinkite sėklas apie 1 cm gylį, 2-3 sėklos į duobutę.

  1. Laikykite dirvą drėgna: Paprikos reikalauja nuolatinio laistymo, tačiau per daug laistyti ir peržeminti dirvą nerekomenduojama. Dirvą reikia laistyti, kai ji išdžiūsta.
  2. Tręšimas: po to, kai pasirodo pirmieji lapai, galite pradėti tręšti augalus, kad jie vystytųsi geriau. Galite naudoti trąšas, kurių yra daug azoto, fosforo ir kalio.
  3. Rinkite paprikas: Galite pradėti rinkti paprikas, kai jos pasiekia pageidaujamą dydį ir spalvą. Tai turėtų įvykti maždaug 70-90 dienų po sodinimo.

Tikimės, kad šie patarimai padės jums sėkmingai pasėti ir augini paprikas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *