Kaip sukurti jaukią atmosferą kaimo sodyboje naudojant baldus?

Idiliška sodybos atmosfera paprastai asocijuojasi su tipišku kaimu. Tai taip pat jaukiai įrengti interjerai, dažniausiai užpildyti senovinio stiliaus mediniais baldais. Čia idealūs aksesuarai – moliniai puodai arba pinti krepšiai. Tai kaimiškojo stiliaus kvintesencijos paveikslas. Tačiau svarbu prisiminti, kad mums nereikia viso asortimento tipiškai kaimiškų daiktų, kad sodybos interjerui suteiktume šilto stiliaus įspūdį. Juk toks stilius pirmiausia yra jaukus, kuriame gausu gamtos įkvėptų prislopintų spalvų, natūralių medžiagų bei pritaikytų baldų. Dabar šio stiliaus elementus dabar lengva derinti su modernesniais baldais ir aksesuarais.

Virtuvės baldai sodyboje – kokie jie turėtų būti?

Rustikiniai baldai – tai seni, sąmoningai pasenę arba senoviškai atrodantys baldai. Žinoma, geriausi baldai yra tie, kurie perduodami iš kartos į kartą, tačiau šiandien nedaugelis žmonių turi tokius perlus. Laimei, baldų gamintojai sugeba puikiai atkurti to meto stilių, todėl šiandien galima sėkmingai įsigyti baldų, kurie puikiai dera prie sodybos aplinkos. Čia virtuvė galėtų būti medinė, pageidautina natūralaus medžio arba baltos spalvos. Ją puikiai papildys senovinės rankenėlės ir dekoratyvinė furnitūra seno, šiek tiek nusidėvėjusio aukso spalvos. Taip pat įspūdingai atrodys atrodo įstiklintos viršutinės spintelės ar atviros lentynos.

Kokius baldus pasirinktis svetainei?

Įrengti svetainę sodyboje gali būti ne taip paprasta kaip virtuvę ar valgomąjį. Šiame kambaryje verta kaimišką stilių derinti su skandinavišku stiliumi, nes šiuo atveju puikiai tiks paprastos formos ir mediniai aksesuarai. Ypač rinkdamiesi sofą, rinkitės paprastus ir minimalistinius skandinaviškus modelius. Kitas sprendimas būtų didelės sofos su gėlių raštų pagalvėlėmis. Jaukumo suteiks storos natūralių, bazinių spalvų antklodės ar lovatiesės. Taip pat ir svetainės sieninės spintelės neturi būti sunkių, senoviškų formų. Stilizuotos komodos ir rtv spintelės gali sėkmingai sukurti jaukią atmosferą sodyboje ir kartu suteikti interjerui lengvumo.

Stilingas valgomasis

Bet kuriame valgomajame, įskaitant ir sodyboje, kertinis akmuo yra didelis ir patogus stalas. Sodyboje valgomasis dažniausiai neapsieina be medinio stalo. Stilingas kėdes galima patobulinti dekoratyvinėmis sėdynių pagalvėlėmis, geriausia su gėlių raštais. Stalo ar kėdžių kojos gali būti raižytos, apvalių formų. Tokie baldai neabejotinai suteiks charakterio virtuvei ar valgomajam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *