Cukriniai kukurūzai

Cukrinis kukurūzas yra speciali kukurūzų rūšis, kurios grūdeliai yra saldūs ir sultingi, o ne kaip įprastame kukurūze, kuris dažniausiai naudojamas kaip pašaras gyvuliams.

Cukrinio kukurūzo grūdeliai yra gana maistingi, turintys daug angliavandenių, vitaminų ir mineralų. Jie yra ypač gausūs vitaminu C, folatu, kalisu ir magniu. Vitaminas C yra svarbus imuninės sistemos stiprinimui ir ląstelių apsaugai nuo laisvųjų radikalų, o folatas yra būtinas normaliam ląstelių augimui ir raidai.

Cukrinis kukurūzas taip pat yra geras skaidulų šaltinis, kuris padeda gerinti virškinimą ir išlaikyti normalią virškinimo trakto veiklą. Jis taip pat gali padėti kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje, todėl yra naudingas diabetikams.

Cukrinis kukurūzas yra gana universali daržovė, kuri gali būti naudojama daugelyje patiekalų. Jis gali būti virtas, troškintas, keptas arba naudojamas salotoms, sriuboms, sriuboms, troškintams ir t. t. Be to, cukrinis kukurūzas dažnai yra populiarus BBQ patiekalų ingredientas, ypač JAV, kur jis dažnai keptas ant grilio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *