Arbūzų sodinimas šiltnamyje

Arbūzai yra šiltnamyje gerai augančios ir derlingos augalai, todėl šiltnamyje galite pasiekti geresnius arbūzų derlius. Štai keletas patarimų, kaip tinkamai pasiruošti ir pasodinti arbūzus šiltnamyje:

  1. Paruoškite dirvą. Arbūzai reikalauja drėgmos ir gerai drenuojančios dirvos, todėl rekomenduojama pasirinkti žemę, kuri yra gerai susmulkinta ir turinti pakankamai organinių medžiagų. Prieš sodindami arbūzus, rekomenduojama tręšti dirvą, kad joje būtų pakankamai maistingų medžiagų.
  2. Pasirinkite tinkamą arbūzų veislę. Yra daugybė arbūzų veislių, todėl prieš sodindami arbūzus, rekomenduojama pasirinkti veislę, kuri gerai auga šiltnamyje ir atitinka jūsų reikalavimus.
  3. Sodinkite sėklas arba sodinukus. Arbūzų sėklas galite sodinti tiesiai į dirvą, tačiau geriau pradėti auginti sodinukus, kad būtų lengviau kontroliuoti augalų augimą. Sodinukai turėtų būti pasodinti į dirvą, kai jų šaknys yra pakankamai stiprios.
  4. Laistymas. Arbūzai reikalauja gausaus laistymo, todėl būtina užtikrinti, kad dirva visada būtų drėgna. Taip pat rekomenduojama užtikrinti, kad dirva būtų gerai sudrėkinta po kiekvieno laistymo.
  5. Temperatūra ir apšvietimas. Arbūzai mėgsta šilumą, todėl šiltnamyje būtina užtikrinti, kad temperatūra būtų pakankamai aukšta. Taip pat rekomenduojama užtikrinti, kad arbūzai gautų pakankamai saulės šviesos.
  6. Tręšimas. Arbūzai reikalauja daug maistingų medžiagų, todėl rekomenduojama reguliariai tręšti dirvą, kad būtų užtikrintas geriausias derlius.

Vadovaudamiesi šiais patarimais, galite pasiruošti ir sėkmingai pasodinti arbūzus šiltnamyje. Taip pat nepamirškite reguliariai patikrinti ir prižiūrėti savo augalų, kad jie būtų sveiki ir gautų pakankamai drėgmės ir maistingų medžiagų. Linkiu sėkmingų sodinimo darbų ir gero derliaus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *